T520A476M004ATE070
Číslo produktu DigiKey
399-4714-2-ND - Páska a cívka (TR)
399-4714-1-ND - Řezaná páska (CT)
399-4714-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T520A476M004ATE070
Popis
CAP TANT POLY 47UF 4V 1206
Podrobný popis
47 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 4 V 1206 (3216 metrický) 70mOhm při 100kHz
Modely EDA/CAD
T520A476M004ATE070 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Kapacita
47 µF
Výška při usazení (max)
0,071" (1,80mm)
Tolerance
±20%
Jmenovité napětí
4 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
70mOhm při 100kHz