T520A156M010ATE080
Číslo produktu DigiKey
399-4789-2-ND - Páska a cívka (TR)
399-4789-1-ND - Řezaná páska (CT)
399-4789-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T520A156M010ATE080
Popis
CAP TANT POLY 15UF 10V 1206
Podrobný popis
15 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 10 V 1206 (3216 metrický) 80mOhm při 100kHz
Modely EDA/CAD
T520A156M010ATE080 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Kapacita
15 µF
Výška při usazení (max)
0,071" (1,80mm)
Tolerance
±20%
Jmenovité napětí
10 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
80mOhm při 100kHz