T520A107M006ATE035
Číslo produktu DigiKey
399-18627-2-ND - Páska a cívka (TR)
399-18627-1-ND - Řezaná páska (CT)
399-18627-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T520A107M006ATE035
Popis
CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 6.3 V 1206 (3216 metrický) 35mOhm při 100kHz
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
T520A107M006ATE035 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Výrobce
KEMET
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Kapacita
100 µF
Výška při usazení (max)
0,071" (1,80mm)
Tolerance
±20%
Kód velikosti výrobce
A
Jmenovité napětí
6.3 V
Vlastnosti
Univerzální
Typ
Lisovaný
Základní číslo produktu
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
35mOhm při 100kHz