T494B225K025AT
Číslo produktu DigiKey
399-8449-2-ND - Páska a cívka (TR)
399-8449-1-ND - Řezaná páska (CT)
399-8449-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T494B225K025AT
Popis
CAP TANT 2.2UF 10% 25V 1411
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.2 µF Lisovaný Tantalové kondenzátory 25 V 1411 (3528 metrický) 1,2Ohm
Modely EDA/CAD
T494B225K025AT Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Životnost při teplotě
2000h při 125°C
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1411 (3528 metrický)
Velikost / rozměry
0,138" D x 0,110" Š (3,50mm x 2,80mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,083" (2,10mm)
Tolerance
±10%
Kód velikosti výrobce
B
Jmenovité napětí
25 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
1,2Ohm