T491C106M025AT7280
Číslo produktu DigiKey
399-10160-2-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T491C106M025AT7280
Popis
CAP TANT 10UF 20% 25V 2312
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µF Lisovaný Tantalové kondenzátory 25 V 2312 (6032 metrický) 1,5Ohm
Modely EDA/CAD
T491C106M025AT7280 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Životnost při teplotě
2000h při 125°C
Pouzdro
2312 (6032 metrický)
Velikost / rozměry
0,236" D x 0,126" Š (6,00mm x 3,20mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,110" (2,80mm)
Tolerance
±20%
Kód velikosti výrobce
C
Jmenovité napětí
25 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
1,5Ohm