T491A226K006AT
Číslo produktu DigiKey
399-8279-2-ND - Páska a cívka (TR)
399-8279-1-ND - Řezaná páska (CT)
399-8279-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T491A226K006AT
Popis
CAP TANT 22UF 10% 6.3V 1206
Podrobný popis
22 µF Lisovaný Tantalové kondenzátory 6.3 V 1206 (3216 metrický) 4Ohm
Modely EDA/CAD
T491A226K006AT Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Životnost při teplotě
2000h při 125°C
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,071" (1,80mm)
Tolerance
±10%
Jmenovité napětí
6.3 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
4Ohm