T491A105K025AH
Číslo produktu DigiKey
399-T491A105K025AHTR-ND - Páska a cívka (TR)
399-T491A105K025AHCT-ND - Řezaná páska (CT)
399-T491A105K025AHDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T491A105K025AH
Popis
CAP TANT 1UF 10% 25V 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 µF Lisovaný Tantalové kondenzátory 25 V 1206 (3216 metrický) 8Ohm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
T491A105K025AH Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Životnost při teplotě
2000h při 125°C
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,071" (1,80mm)
Tolerance
±10%
Kód velikosti výrobce
A
Jmenovité napětí
25 V
Vlastnosti
Univerzální
Typ
Lisovaný
Základní číslo produktu
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
8Ohm