T489B106M006ATE3K0
Číslo produktu DigiKey
399-11971-2-ND - Páska a cívka (TR)
399-11971-1-ND - Řezaná páska (CT)
399-11971-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T489B106M006ATE3K0
Popis
CAP TANT 10UF 20% 6.3V 1411
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µF Lisovaný Tantalové kondenzátory 6.3 V 1411 (3528 metrický) 3Ohm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
T489B106M006ATE3K0 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Životnost při teplotě
2000h při 85°C
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1411 (3528 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,138" D x 0,110" Š (3,50mm x 2,80mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,083" (2,10mm)
Tolerance
±20%
Kód velikosti výrobce
B
Jmenovité napětí
6.3 V
Vlastnosti
Univerzální
Typ
Lisovaný
Základní číslo produktu
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
3Ohm