SSR10HS-30013
Číslo produktu DigiKey
399-19024-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SSR10HS-30013
Popis
CMC 1.3MH 3A 2LN TH
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1.3 mH @ 10 kHz 2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Průchozí otvor 3A DCR 60mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SSR10HS-30013 Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
60mOhm
Výrobce
KEMET
Střídavé jmenovité napětí
250V
Řada
Provozní teplota
-25°C ~ 120°C
Balení
Hromadné balení
Způsob montáže
Průchozí otvor
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,866" D x 0,630" Š (22,00mm x 16,00mm)
Počet vedení
2
Výška (max)
0,531" (13,50mm)
Indukčnost při kmitočtu
1.3 mH @ 10 kHz
Pouzdro
Vertikální, 4 PC vývod
Jmenovitý proud (max)
3A