SS21V-R031380
Číslo produktu DigiKey
399-10549-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SS21V-R031380
Popis
CMC 138MH 300MA 2LN TH
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
138 mH @ 1 kHz 2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Průchozí otvor 300mA DCR 5,9Ohm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SS21V-R031380 Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
5,9Ohm
Výrobce
KEMET
Střídavé jmenovité napětí
250V
Řada
Provozní teplota
-25°C ~ 120°C
Balení
Hromadné balení
Způsob montáže
Průchozí otvor
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,807" D x 0,650" Š (20,50mm x 16,50mm)
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Výška (max)
0,965" (24,50mm)
Počet vedení
2
Pouzdro
Vertikální, 4 PC vývod
Indukčnost při kmitočtu
138 mH @ 1 kHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
300mA