SMP253MA4250MTR24
Číslo produktu DigiKey
399-SMP253MA4250MTR24TR-ND - Páska a cívka (TR)
399-SMP253MA4250MTR24CT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMP253MA4250MTR24
Popis
CAP FILM 2500PF 20% 1.5KVDC SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2500 pF Filmový kondenzátor 250V 1500V (1,5kV) Papír, Metalizovaný Nestandardní SMD
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMP253MA4250MTR24 Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C
Mfr
Způsob montáže
Montáž na povrch
Řada
Pouzdro
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Velikost / rozměry
0,500" D x 0,453" Š (12,70mm x 11,50mm)
Stav součásti
Zastaralé
Výška při usazení (max)
0,264" (6,70mm)
Kapacita
Koncovka
Pájecí podložky
Tolerance
±20%
Aplikace
EMI, Potlačení RFI
Střídavé jmenovité napětí
250V
Stupeň ochrany
Y2
Stejnosměrné jmenovité napětí
1500V (1,5kV)