SC-15-E50JH
Číslo produktu DigiKey
399-SC-15-E50JH-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SC-15-E50JH
Popis
CMC 5.2MH 15A 2LN TH
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
5.2 mH @ 10 kHz 2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Průchozí otvor 15A DCR
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SC-15-E50JH Modely
Kategorie
Stejnosměrné jmenovité napětí
250V
Výrobce
KEMET
Střídavé jmenovité napětí
250V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 120°C
Balení
Nosič
Způsob montáže
Průchozí otvor
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
1,654" D x 1,614" Š (42,00mm x 41,00mm)
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Výška (max)
1,181" (30,00mm)
Počet vedení
2
Pouzdro
Horizontální, 4 PC vývod
Indukčnost při kmitočtu
5.2 mH @ 10 kHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
15A