R463F310050M1M
Číslo produktu DigiKey
399-12423-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
R463F310050M1M
Popis
CAP FILM 0.1UF 20% 630VDC RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.1 µF Filmový kondenzátor 310V 630V Polypropylen (PP), Metalizovaný Radiální
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
R463F310050M1M Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 110°C
Mfr
Způsob montáže
Průchozí otvor
Řada
Pouzdro
Balení
Hromadné balení
Velikost / rozměry
0,512" D x 0,236" Š (13,00mm x 6,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška při usazení (max)
0,476" (12,10mm)
Kapacita
Koncovka
PC vývody
Tolerance
±20%
Rozteč přívodů
0,394" (10,00mm)
Střídavé jmenovité napětí
310V
Aplikace
EMI, Potlačení RFI
Stejnosměrné jmenovité napětí
630V