R413F147000M1K není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
KEMET
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
KEMET
Skladem : 1 480
Katalogový list
Skladem : 138
Skladem : 865
4700 pF Filmový kondenzátor 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalizovaný Radiální
R413F147000M1K
Číslo produktu DigiKey
399-R413F147000M1K-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
R413F147000M1K
Popis
CAP FILM 4700PF 10% 1KVDC RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
R413F147000M1K Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 110°C
Mfr
Způsob montáže
Průchozí otvor
Řada
Pouzdro
Balení
Hromadné balení
Velikost / rozměry
0,512" D x 0,197" Š (13,00mm x 5,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška při usazení (max)
0,437" (11,10mm)
Kapacita
Koncovka
PC vývody
Tolerance
±10%
Rozteč přívodů
0,394" (10,00mm)
Střídavé jmenovité napětí
300V
Aplikace
Automobilový ; EMI, Potlačení RFI
Stejnosměrné jmenovité napětí
1000V (1kV)