R413F11500000M není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
KEMET
Skladem : 1 766
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
KEMET
Skladem : 5 400
Katalogový list
1500 pF Filmový kondenzátor 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalizovaný Radiální
R413F11500000M
Číslo produktu DigiKey
399-R413F11500000M-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
R413F11500000M
Popis
CAP FILM 1500PF 20% 1KVDC RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
R413F11500000M Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 110°C
Mfr
Způsob montáže
Průchozí otvor
Řada
Pouzdro
Balení
Krabice
Velikost / rozměry
0,512" D x 0,157" Š (13,00mm x 4,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška při usazení (max)
0,358" (9,10mm)
Kapacita
Koncovka
PC vývody
Tolerance
±20%
Rozteč přívodů
0,394" (10,00mm)
Střídavé jmenovité napětí
300V
Aplikace
Automobilový ; EMI, Potlačení RFI
Stejnosměrné jmenovité napětí
1000V (1kV)