MPXV1D1264L1R0
Číslo produktu DigiKey
399-MPXV1D1264L1R0TR-ND - Páska a cívka (TR)
399-MPXV1D1264L1R0CT-ND - Řezaná páska (CT)
399-MPXV1D1264L1R0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MPXV1D1264L1R0
Popis
FIXED IND 1UH 32.2A 2.3 MOHM SMD
Podrobný popis
1 µH Stíněný Vodič 32.2 A 2,3mOhm max. Nestandardní
Modely EDA/CAD
MPXV1D1264L1R0 Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
2,3mOhm max.
Mfr
Samorezonanční kmitočet
30MHz
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,520" D x 0,492" Š (13,20mm x 12,50mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,252" (6,40mm)
Saturační proud (Isat)
45A