MPXV1D0840L3R3
Číslo produktu DigiKey
399-MPXV1D0840L3R3TR-ND - Páska a cívka (TR)
399-MPXV1D0840L3R3CT-ND - Řezaná páska (CT)
399-MPXV1D0840L3R3DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MPXV1D0840L3R3
Popis
FIXED IND 3.3UH 11.3A 14 MOHM
Podrobný popis
3.3 µH Stíněný Vodič 11.3 A 14mOhm max. Nestandardní
Modely EDA/CAD
MPXV1D0840L3R3 Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
14mOhm max.
Mfr
Samorezonanční kmitočet
22MHz
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,341" D x 0,315" Š (8,65mm x 8,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,157" (4,00mm)
Saturační proud (Isat)
15A