MPXV1D0840L1R0
Číslo produktu DigiKey
399-MPXV1D0840L1R0TR-ND - Páska a cívka (TR)
399-MPXV1D0840L1R0CT-ND - Řezaná páska (CT)
399-MPXV1D0840L1R0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MPXV1D0840L1R0
Popis
FIXED IND 1UH 20.8A 4.2 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 µH Stíněný Vodič 20.8 A 4,2mOhm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MPXV1D0840L1R0 Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
4,2mOhm max.
Mfr
Samorezonanční kmitočet
40MHz
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Materiál - jádro
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
Nestandardní
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,341" D x 0,315" Š (8,65mm x 8,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,157" (4,00mm)
Saturační proud (Isat)
28A