MPEV1D0630L150
Číslo produktu DigiKey
399-MPEV1D0630L150TR-ND - Páska a cívka (TR)
399-MPEV1D0630L150CT-ND - Řezaná páska (CT)
399-MPEV1D0630L150DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MPEV1D0630L150
Popis
FIXED IND 15UH 3.3A 130.2 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 µH Stíněný Vodič 3.3 A 130,2mOhm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MPEV1D0630L150 Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
130,2mOhm max.
Řada
Samorezonanční kmitočet
13MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 180°C
Materiál - jádro
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Indukčnost
Způsob montáže
Montáž na povrch
Tolerance
±20%
Pouzdro
Nestandardní
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,276" D x 0,256" Š (7,00mm x 6,50mm)
Saturační proud (Isat)
4A
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)