ESD-R-15C-1
Číslo produktu DigiKey
399-10845-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ESD-R-15C-1
Popis
FERRITE CORE SOLID 10.5MM
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pevný Pro volné zavěšení Feritové jádro ID 0,413" prům. (10,50mm) OD 0,591" prům. (15,00mm) Délka 0,472" (12,00mm)
Modely EDA/CAD
ESD-R-15C-1 Modely
Kategorie
Materiál
NIZn
Výrobce
KEMET
Vnitřní rozměr
0,413" prům. (10,50mm)
Řada
Vnější rozměr
0,591" prům. (15,00mm)
Balení
Hromadné balení
Způsob montáže
Pro volné zavěšení
Stav součásti
Aktivní
Délka
0,472" (12,00mm)