CK05BX270K je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
KYOCERA AVX
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
KYOCERA AVX
Skladem : 0
Katalogový list
27 pF ±10% 200V Keramický kondenzátor BX Radiální
CK05BX270K
Číslo produktu DigiKey
1001-2014-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CK05BX270K
Popis
CAP CER 27PF 200V 10% RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
CK05BX270K Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Aplikace
Řada
Způsob montáže
Balení
Sáček
Pouzdro
Radiální
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,190" D x 0,090" Š (4,83mm x 2,29mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,200" (5,08mm)
Tolerance
±10%
Rozteč přívodů
0,200" (5,08mm)