CK05BX182K
Číslo produktu DigiKey
1001-2009-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CK05BX182K
Popis
CAP CER 1800PF 100V 10% RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1800 pF ±10% 100V Keramický kondenzátor BX Radiální
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CK05BX182K Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Aplikace
Řada
Způsob montáže
Balení
Sáček
Pouzdro
Radiální
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,190" D x 0,090" Š (4,83mm x 2,29mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,200" (5,08mm)
Tolerance
±10%
Rozteč přívodů
0,200" (5,08mm)