C4DENPQ5680A8TK
Číslo produktu DigiKey
399-7584-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C4DENPQ5680A8TK
Popis
CAP FILM 68UF 10% 1KVDC RADIAL
Podrobný popis
68 µF Filmový kondenzátor 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalizovaný Radiální, Plechovka
Modely EDA/CAD
C4DENPQ5680A8TK Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Velikost / rozměry
3,307" prům. (84,00mm)
Výška při usazení (max)
2,598" (66,00mm)
Tolerance
±10%
Rozteč přívodů
1,772" (45,00mm)
Stejnosměrné jmenovité napětí
1000V (1kV)
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
1.1 mOhms