C4DEIPQ6100A8TK
Číslo produktu DigiKey
399-7585-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C4DEIPQ6100A8TK
Popis
CAP FILM 100UF 10% 800VDC RADIAL
Podrobný popis
100 µF Filmový kondenzátor 800V Polypropylen (PP), Metalizovaný Radiální, Plechovka
Modely EDA/CAD
C4DEIPQ6100A8TK Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Velikost / rozměry
3,307" prům. (84,00mm)
Výška při usazení (max)
2,598" (66,00mm)
Tolerance
±10%
Rozteč přívodů
1,772" (45,00mm)
Stejnosměrné jmenovité napětí
800V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
0.9 mOhms