C4DEFPQ6380A8TK
Číslo produktu DigiKey
399-5957-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C4DEFPQ6380A8TK
Popis
CAP FILM 380UF 10% 400VDC RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
29 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
380 µF Filmový kondenzátor 400V Polypropylen (PP), Metalizovaný Radiální, Plechovka
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
C4DEFPQ6380A8TK Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Mfr
Způsob montáže
Montáž na šasi
Řada
Pouzdro
Balení
Hromadné balení
Velikost / rozměry
3,307" prům. (84,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška při usazení (max)
2,598" (66,00mm)
Kapacita
Koncovka
Závitový, Samec
Tolerance
±10%
Rozteč přívodů
1,772" (45,00mm)
Stejnosměrné jmenovité napětí
400V
Aplikace
DC připojení, Filtrování DC
Dielektrický materiál
Vlastnosti
Nízký obsah ESL
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
0.81 mOhms