C4AEOBW5120A3FJ
Číslo produktu DigiKey
399-6231-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C4AEOBW5120A3FJ
Popis
CAP FILM 12UF 5% 900VDC RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12 µF Filmový kondenzátor 900V Polypropylen (PP), Metalizovaný Radiální
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
C4AEOBW5120A3FJ Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Mfr
Způsob montáže
Průchozí otvor
Řada
Pouzdro
Balení
Hromadné balení
Velikost / rozměry
1,634" D x 0,787" Š (41,50mm x 20,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška při usazení (max)
1,583" (40,20mm)
Kapacita
Koncovka
PC vývody
Tolerance
±5%
Rozteč přívodů
1,476" (37,50mm)
Stejnosměrné jmenovité napětí
900V
Aplikace
DC připojení, DC filtrování; vysokofrekvenční, Spínání
Dielektrický materiál
Základní číslo produktu
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
6.4 mOhms