C4AEHBU5100A11J
Číslo produktu DigiKey
399-7578-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C4AEHBU5100A11J
Popis
CAP FILM 10UF 5% 600VDC RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µF Filmový kondenzátor 600V Polypropylen (PP), Metalizovaný Radiální
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
C4AEHBU5100A11J Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Mfr
Způsob montáže
Průchozí otvor
Řada
Pouzdro
Balení
Hromadné balení
Velikost / rozměry
1,240" D x 0,748" Š (31,50mm x 19,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška při usazení (max)
1,150" (29,20mm)
Kapacita
Koncovka
PC vývody
Tolerance
±5%
Rozteč přívodů
1,083" (27,50mm)
Stejnosměrné jmenovité napětí
600V
Aplikace
DC připojení, DC filtrování; vysokofrekvenční, Spínání
Dielektrický materiál
Základní číslo produktu
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
6.8 mOhms