C44UQGT5700A8TK
Číslo produktu DigiKey
399-C44UQGT5700A8TK-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C44UQGT5700A8TK
Popis
CAP POLYPROP FILM CAN
Podrobný popis
70 µF Filmový kondenzátor 1100V (1,1kV) Polypropylen (PP), Metalizovaný Radiální, Plechovka
Modely EDA/CAD
C44UQGT5700A8TK Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 90°C
Balení
Krabice
Velikost / rozměry
3,346" prům. (85,00mm)
Výška při usazení (max)
2,244" (57,00mm)
Kapacita
Koncovka
Závitový, Samice
Tolerance
±10%
Rozteč přívodů
1,248" (31,70mm)
Stejnosměrné jmenovité napětí
1100V (1,1kV)
Aplikace
Univerzální
Dielektrický materiál
Vlastnosti
Dlouhá životnost
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
1.3 mOhms