C44UOGT6110A7TK
Číslo produktu DigiKey
399-C44UOGT6110A7TK-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C44UOGT6110A7TK
Popis
CAP POLYPROP FILM CAN
Podrobný popis
110 µF Filmový kondenzátor 900V Polypropylen (PP), Metalizovaný Radiální, Plechovka
Modely EDA/CAD
C44UOGT6110A7TK Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 90°C
Balení
Krabice
Velikost / rozměry
2,992" prům. (76,00mm)
Výška při usazení (max)
2,835" (72,00mm)
Tolerance
±10%
Rozteč přívodů
1,248" (31,70mm)
Stejnosměrné jmenovité napětí
900V
Aplikace
Univerzální
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
1.6 mOhms