C44UOGT6100A8TK
Číslo produktu DigiKey
399-14226-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C44UOGT6100A8TK
Popis
CAP FILM 100UF 10% 900VDC RADIAL
Podrobný popis
100 µF Filmový kondenzátor 900V Polypropylen (PP), Metalizovaný Radiální, Plechovka
Modely EDA/CAD
C44UOGT6100A8TK Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Hromadné balení
Velikost / rozměry
3,346" prům. (85,00mm)
Výška při usazení (max)
2,402" (61,00mm)
Tolerance
±10%
Rozteč přívodů
1,248" (31,70mm)
Stejnosměrné jmenovité napětí
900V
Aplikace
DC připojení, Filtrování DC
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
1.2 mOhms