C44UOGQ6600F8SK
Číslo produktu DigiKey
399-5953-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C44UOGQ6600F8SK
Popis
CAP FILM 600UF 10% 900VDC RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
600 µF Filmový kondenzátor 900V Polypropylen (PP), Metalizovaný Radiální, Plechovka
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
C44UOGQ6600F8SK Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Mfr
Způsob montáže
Šasi, Montáž pomocí čepu
Řada
Pouzdro
Balení
Hromadné balení
Velikost / rozměry
3,346" prům. (85,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška při usazení (max)
5,591" (142,00mm)
Kapacita
Koncovka
Závitový, Samec
Tolerance
±10%
Rozteč přívodů
1,248" (31,70mm)
Stejnosměrné jmenovité napětí
900V
Aplikace
DC připojení, Filtrování DC
Dielektrický materiál
Vlastnosti
Dlouhá životnost
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
2.2 mOhms