C44PPGR6100RASK
Číslo produktu DigiKey
399-19708-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C44PPGR6100RASK
Popis
CAP FILM 100UF 10% 1.28KVDC RAD
Podrobný popis
100 µF Filmový kondenzátor 550V 1280V (1,28kV) Polypropylen (PP), Metalizovaný Radiální, Plechovka
Modely EDA/CAD
C44PPGR6100RASK Modely
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C
Balení
Hromadné balení
Velikost / rozměry
2,953" prům. (75,00mm)
Výška při usazení (max)
9,803" (249,00mm)
Tolerance
±10%
Rozteč přívodů
1,378" (35,00mm)
Střídavé jmenovité napětí
550V
Aplikace
Kompenzace účiníku (PFC); komutace; EMI, Potlačení RFI
Stejnosměrné jmenovité napětí
1280V (1,28kV)