C44APGP5100ZE0J
Číslo produktu DigiKey
399-C44APGP5100ZE0J-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C44APGP5100ZE0J
Popis
CAP FILM 10UF 5% 1.2KVDC RADIAL
Podrobný popis
10 µF Filmový kondenzátor 500V 1200V (1,2kV) Polypropylen (PP), Metalizovaný Radiální, Plechovka
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
C44APGP5100ZE0J Modely
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
3 mOhms
Mfr
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Hromadné balení
Aktivní
Velikost / rozměry
2,165" prům. (55,00mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
5,512" (140,00mm)
Tolerance
±5%
Koncovka
Závitový, Samec
Střídavé jmenovité napětí
500V
Rozteč přívodů
0,878" (22,30mm)
Stejnosměrné jmenovité napětí
1200V (1,2kV)