C44AMLP5200ZA0J
Číslo produktu DigiKey
399-C44AMLP5200ZA0J-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C44AMLP5200ZA0J
Popis
CAP FILM 20UF 5% 850VDC RADIAL
Podrobný popis
20 µF Filmový kondenzátor 850V Polypropylen (PP), Metalizovaný Radiální, Plechovka
Kategorie
Dielektrický materiál
Mfr
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Hromadné balení
Kapacita
Aplikace
Univerzální
Tolerance
±5%
Základní číslo produktu
Stejnosměrné jmenovité napětí
850V