C44AMGP5500ZA0J
Číslo produktu DigiKey
399-C44AMGP5500ZA0J-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C44AMGP5500ZA0J
Popis
CAP FILM 50UF 5% 850VDC RADIAL
Podrobný popis
50 µF Filmový kondenzátor 450V 850V Polypropylen (PP), Metalizovaný Radiální, Plechovka
Modely EDA/CAD
C44AMGP5500ZA0J Modely
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
5 mOhms
Mfr
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Hromadné balení
Velikost / rozměry
2,992" prům. (76,00mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
5,512" (140,00mm)
Tolerance
±5%
Střídavé jmenovité napětí
450V
Rozteč přívodů
0,878" (22,30mm)
Stejnosměrné jmenovité napětí
850V