C44AMFP5100ZD0J
Číslo produktu DigiKey
399-C44AMFP5100ZD0J-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C44AMFP5100ZD0J
Popis
CAP FILM 10UF 5% 850VDC RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µF Filmový kondenzátor 450V 850V Polypropylen (PP), Metalizovaný Radiální, Plechovka
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
C44AMFP5100ZD0J Modely
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
5 mOhms
Mfr
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Řada
Způsob montáže
Šasi, Montáž pomocí čepu
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
1,969" prům. (50,00mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
4,055" (103,00mm)
Tolerance
±5%
Koncovka
Závitový, Samec
Střídavé jmenovité napětí
450V
Rozteč přívodů
0,878" (22,30mm)
Stejnosměrné jmenovité napětí
850V