C44AJFP5100ZA0J
Číslo produktu DigiKey
399-C44AJFP5100ZA0J-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C44AJFP5100ZA0J
Popis
CAP POLYPROP FILM CAN
Podrobný popis
10 µF Filmový kondenzátor 400V 700V Polypropylen (PP), Metalizovaný Radiální, Plechovka
Modely EDA/CAD
C44AJFP5100ZA0J Modely
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
3 mOhms
Mfr
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Řada
Způsob montáže
Montáž na šasi
Balení
Krabice
Velikost / rozměry
1,969" prům. (50,00mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
4,055" (103,00mm)
Tolerance
±5%
Střídavé jmenovité napětí
400V
Rozteč přívodů
0,878" (22,30mm)
Stejnosměrné jmenovité napětí
700V