C44AHGP5750ZA0J
Číslo produktu DigiKey
399-6264-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C44AHGP5750ZA0J
Popis
CAP FILM 75UF 5% 600VDC RADIAL
Podrobný popis
75 µF Filmový kondenzátor 330V 600V Polypropylen (PP), Metalizovaný Radiální, Plechovka
Modely EDA/CAD
C44AHGP5750ZA0J Modely
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
5 mOhms
Mfr
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Hromadné balení
Velikost / rozměry
2,559" prům. (65,00mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
5,512" (140,00mm)
Tolerance
±5%
Střídavé jmenovité napětí
330V
Rozteč přívodů
0,878" (22,30mm)
Stejnosměrné jmenovité napětí
600V