C44AHFP5200ZB0J
Číslo produktu DigiKey
399-C44AHFP5200ZB0J-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C44AHFP5200ZB0J
Popis
CAP FILM 20UF 5% 600VDC RADIAL
Podrobný popis
20 µF Filmový kondenzátor 330V 600V Polypropylen (PP), Metalizovaný Radiální, Plechovka
Modely EDA/CAD
C44AHFP5200ZB0J Modely
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
4 mOhms
Mfr
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Řada
Způsob montáže
Montáž na šasi
Balení
Krabice
Velikost / rozměry
1,772" prům. (45,00mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
4,055" (103,00mm)
Tolerance
±5%
Střídavé jmenovité napětí
330V
Rozteč přívodů
0,878" (22,30mm)
Stejnosměrné jmenovité napětí
600V