C44AFGP6200ZE0J
Číslo produktu DigiKey
399-5955-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C44AFGP6200ZE0J
Popis
CAP FILM 200UF 5% 400VDC RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
200 µF Filmový kondenzátor 250V 400V Polypropylen (PP), Metalizovaný Radiální, Plechovka
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
C44AFGP6200ZE0J Modely
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
4 mOhms
Mfr
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Řada
Způsob montáže
Šasi, Montáž pomocí čepu
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
2,992" prům. (76,00mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
5,512" (140,00mm)
Tolerance
±5%
Koncovka
Závitový, Samec
Střídavé jmenovité napětí
250V
Rozteč přívodů
0,878" (22,30mm)
Stejnosměrné jmenovité napětí
400V