C44AFGP6130ZA0J
Číslo produktu DigiKey
399-18475-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C44AFGP6130ZA0J
Popis
CAP FILM 130UF 5% 400VDC RADIAL
Podrobný popis
130 µF Filmový kondenzátor 250V 400V Polypropylen (PP), Metalizovaný Radiální, Plechovka
Modely EDA/CAD
C44AFGP6130ZA0J Modely
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
4 mOhms
Mfr
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Hromadné balení
Velikost / rozměry
2,559" prům. (65,00mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
5,512" (140,00mm)
Tolerance
±5%
Střídavé jmenovité napětí
250V
Rozteč přívodů
0,878" (22,30mm)
Stejnosměrné jmenovité napětí
400V