C2220C205K2RLCAUTO
Číslo produktu DigiKey
399-C2220C205K2RLCAUTOTR-ND - Páska a cívka (TR)
399-C2220C205K2RLCAUTOCT-ND - Řezaná páska (CT)
399-C2220C205K2RLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C2220C205K2RLCAUTO
Popis
X7R WITH KONNEKT TECHNOLOGY 2220
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 µF ±10% 200V Keramický kondenzátor X7R 2220 (5750 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
C2220C205K2RLCAUTO Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Vlastnosti
Nízký ESL (nad sebou)
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Kapacita
Pouzdro
2220 (5750 metrický)
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
0,224" D x 0,197" Š (5,70mm x 5,00mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,134" (3,40mm)