C2220C156K5RACTU
Číslo produktu DigiKey
399-C2220C156K5RACTUTR-ND - Páska a cívka (TR)
399-C2220C156K5RACTUCT-ND - Řezaná páska (CT)
399-C2220C156K5RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C2220C156K5RACTU
Popis
CAP CER 15UF 50V X7R 2220
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 µF ±10% 50V Keramický kondenzátor X7R 2220 (5750 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
C2220C156K5RACTU Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Aplikace
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
2220 (5750 metrický)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,224" D x 0,197" Š (5,70mm x 5,00mm)
Tolerance
±10%
Tloušťka (max)
0,100" (2,55mm)