C1812J105J1RACTU
Číslo produktu DigiKey
399-10018-2-ND - Páska a cívka (TR)
399-10018-1-ND - Řezaná páska (CT)
399-10018-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C1812J105J1RACTU
Popis
CAP CER 1UF 100V X7R 1812
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 µF ±5% 100V Keramický kondenzátor X7R 1812 (4532 metrický)
Modely EDA/CAD
C1812J105J1RACTU Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Vlastnosti
Otevřený mód, Měkká koncovka
Velikost / rozměry
0,177" D x 0,126" Š (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±5%
Tloušťka (max)
0,071" (1,80mm)