C1812C664KCRLCAUTO
Číslo produktu DigiKey
399-C1812C664KCRLCAUTOTR-ND - Páska a cívka (TR)
399-C1812C664KCRLCAUTOCT-ND - Řezaná páska (CT)
399-C1812C664KCRLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C1812C664KCRLCAUTO
Popis
CAP CER 0.66UF 500V X7R 1812
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.66 µF ±10% 500V Keramický kondenzátor X7R 1812 (4532 metrický)
Modely EDA/CAD
C1812C664KCRLCAUTO Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Vlastnosti
Nízký ESL (nad sebou), Vysokonapěťový
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
0,177" D x 0,126" Š (4,50mm x 3,20mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,185" (4,70mm)