C1812C304KBRLCAUTO
Číslo produktu DigiKey
399-C1812C304KBRLCAUTOTR-ND - Páska a cívka (TR)
399-C1812C304KBRLCAUTOCT-ND - Řezaná páska (CT)
399-C1812C304KBRLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C1812C304KBRLCAUTO
Popis
CAP CER 0.3UF 630V X7R 1812
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.3 µF ±10% 630V Keramický kondenzátor X7R 1812 (4532 metrický)
Modely EDA/CAD
C1812C304KBRLCAUTO Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Vlastnosti
Nízký ESL (nad sebou), Vysokonapěťový
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
0,177" D x 0,126" Š (4,50mm x 3,20mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,154" (3,90mm)