C1812C104F5GACTU
Číslo produktu DigiKey
399-10016-2-ND - Páska a cívka (TR)
399-10016-1-ND - Řezaná páska (CT)
399-10016-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C1812C104F5GACTU
Popis
CAP CER 0.1UF 50V C0G/NP0 1812
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.1 µF ±1% 50V Keramický kondenzátor C0G, NP0 1812 (4532 metrický)
Modely EDA/CAD
C1812C104F5GACTU Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Vlastnosti
Nízký obsah ESL
Velikost / rozměry
0,177" D x 0,126" Š (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±1%
Tloušťka (max)
0,043" (1,10mm)