C1812C102KDRACTU
Číslo produktu DigiKey
399-C1812C102KDRACTUTR-ND - Páska a cívka (TR)
399-C1812C102KDRACTUCT-ND - Řezaná páska (CT)
399-C1812C102KDRACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C1812C102KDRACTU
Popis
CAP CER 1000PF 1KV X7R 1812
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1000 pF ±10% 1000V (1kV) Keramický kondenzátor X7R 1812 (4532 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
C1812C102KDRACTU Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Vlastnosti
Nízký obsah ESL, Vysokonapěťový
Řada
Aplikace
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
1812 (4532 metrický)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,177" D x 0,126" Š (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±10%
Tloušťka (max)
0,061" (1,55mm)