C1210C544K5JLCAUTO
Číslo produktu DigiKey
399-C1210C544K5JLCAUTOTR-ND - Páska a cívka (TR)
399-C1210C544K5JLCAUTOCT-ND - Řezaná páska (CT)
399-C1210C544K5JLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C1210C544K5JLCAUTO
Popis
CAP CER 1210 540NF 50VDC U2J
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
540 nF ±10% 50V Keramický kondenzátor U2J 1210 (3225 metrický)
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Vlastnosti
Nízký ESL (nad sebou)
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,150" (3,80mm)