C1210C332KGRACTU | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | C1210C332KGRACTU |
Popis | CAP CER 3300PF 2KV X7R 1210 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 12 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 3300 pF ±10% 2000V (2kV) Keramický kondenzátor X7R 1210 (3225 metrický) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | C1210C332KGRACTU Modely |
Kategorie | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Mfr | Vlastnosti Nízký obsah ESL, Vysokonapěťový |
Řada | Aplikace |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Způsob montáže |
Stav součásti Aktivní | Pouzdro 1210 (3225 metrický) |
Kapacita | Velikost / rozměry 0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm) |
Tolerance ±10% | Tloušťka (max) 0,075" (1,90mm) |